Наша історія

Chima Technologies - це високотехнологічне підприємство, яке знайшли нечисленні технічні працівники у 2006 році, штаб-квартира у місті Шеньчжень, Китай. Chima є розробником, а також виробником обладнання GPON, GEPON, IPTV та VoIP, що забезпечує найвищу якість пристроїв та професійні послуги OEM для наших клієнтів. Chima також є постачальником рішень, ми пропонуємо FTTH під ключ (Fiber to home), IPTV та VoIP-рішення для наших клієнтів у всьому світі, включаючи Інтернет-провайдери (Інтернет-провайдери) та системні інтегратори.


Наш завод

Ми займаємо весь поверх 1500 квадратних метрів, змішаний для офісного та фабричного використання. У нас є науково-дослідні роботи, технічна підтримка, продаж, закупівля, фінанси, зберігання, доставка, виробництво та управління персоналом / адміністрацією, відділи нагляду в компанії.

Відділ науково-дослідної роботи: відповідає за розробку обладнання, програмного забезпечення та форм.

Технічна підтримка: відповідає за додатки та розгортання продуктів GPON / GEPON, FTTH, FTTB, FTTO, розгортання рішень IPTV та VoIP та онлайн-підтримку клієнтів.

Відділ продажу: відповідальний за підтримку перед продажу, підтримку після продажу, відносини з клієнтами, розміщення замовлень.

Відділ закупівлі: відповідальний за закупівлю сировини, базу даних постачальників та управління відносинами постачальника, розміщення замовлень постачальників.

Фінансовий відділ: відповідальний за роботу з внутрішніх фінансів компанії, управління активами компанії, фінансування компанії тощо.

Відділ зберігання: відповідає за управління запасами компанії та управління запасами дистриб'юторів.

Відділ доставки: відповідає за доставку замовлень.

Відділ виробництва: Відповідальний за якість, якість, виробництво, випробування функціональності, тести на стабільність, випробування продуктивності, складання продукції перед відвантаженням.

Людські ресурси / Адміністрація: Відповідає за підбір персоналу, адміністрування офісного порядку та підтримання людських відносин.

Департамент нагляду: Відповідає за стратегію компанії, маркетингову стратегію, стратегію науково-дослідних розробок, підтримку ресурсів та нагляд за всією компанією.


Наш продукт

Chima розробляє та виробляє керовані та некеровані IEEE802.3, IEEE802.3U, IEEE802.3ab, IEEE802.3Z шар 2, 3 комутатори Ethernet і перетворювачі волоконних медіа, ITU-T G.984.x GPON OLTs та ONT, IEEE802.3ah , IEEE802.3av GEPON OLT та ONU, IP АТС, IP-телефон та CPE на основі протоколу SIP, налаштування Android IPTV і WiFi-маршрутизатори. Для обміну нашої товарної ланцюга та спрощення використання нашої продукції Chima також розробляє програмне забезпечення для управління, яке відповідає апаратним продуктам. Ми пропонуємо продукти GPON та GEPON з єдиною NMS для спрощення мережевого обслуговування клієнтів, а також ми пропонуємо прості у використанні рішення VoIP та IPTV для швидкого розгортання клієнта.


Застосування продукту

Продукти Chima широко розповсюджуються світовими провайдерами, невеликими офісами та підприємствами. Для сімейних даних Інтернет, VoIP-дзвінки та телевізійні програми сімейні мережі використовують Chima GPON, GEPON ONU та IPTV, а невеликі користувачі офісу використовують Chima VoIP PBX, IP телефони для офісних дзвінків, а підприємства використовують комутатори Chima Ethernet для розподілу мережі.


Наш сертифікат

Чима - компанія ISO9001-2015, у нас є власна система контролю якості. Більшість нашої продукції сертифіковані CE, FCC, Rohs, UL та Anatel. Ось кілька наших сертифікатів СЕ:

antel_07095-19-11296

anatel_ce5


antel_07687-19-11296

antel_07687-19-11296

antel_08402-19-11296antel_07686-19-11296

antel_08413-19-11296antel_07488-19-11296

У нас також є власні патенти, показані нижче:

ce1ce5

ce2ce4


Ринок

Почав наші продажі в 2006 році, зараз Chima обслуговує більше 1000 провайдерів і системних інтеграторів по всьому світу. Наш головний ринок - у Південній Америці, Західній та Східній Європі, Південно-Східній Азії, Росії, Україні, материковому Китаї. До кінця 2017 року ми продали близько 2 мільйонів ПК термінальних пристроїв для наших клієнтів у всьому світі, і кількість збільшується з кожним днем.


Наша послуга

Як виробник у Китаї та розробник VoIP-пристроїв та мережевого обладнання, CHIMA Technologies надає своїм клієнтам різні рішення послуг. Основні послуги включають сервіс OEM, служба дистрибуції, дилерське обслуговування, сервіс перепродажу. Послуга різниці застосовується до різних видів бізнесу.


Сервіс OEM

Ваш торговий представник несе відповідальність за будь-які послуги, що продаються перед продажем.

Сервіс OEM застосовується до будь-яких клієнтів, які перебувають у сфері VoIP або Мережі. Незалежно від типу бізнесу, CHIMA пропонує вам декілька послуг OEM. Більшість продуктів CHIMA VoIP та мереж доступні для обслуговування OEM.


Служба дистрибуції

Якщо ви розповсюджуєте мережеві або VoIP-продукти своїм дилерам у значних обсягах, і якщо ваш бізнес-сфера перетинає штати чи країни, CHIMA Technologies пропонує вам знайти ексклюзивного дистриб'ютора у вашому бізнесі.


Дилерська послуга

Якщо ви розповсюджуєте або VoIP, так і мережеву продукцію серед реселлерів / оптових торговців у значних обсягах, і якщо ваш бізнес-сфера перетинає міста чи штати, CHIMA Technologies пропонує вам можливість знайти ексклюзивного дилера у вашому бізнесі.


Повторне обслуговування

Здійснюйте більше продажів за підтримки конкурентоспроможного ціноутворення, багаторазову підтримку послуг, CHIMA Technologies пропонує вам можливість перепродавати все мережеве та VoIP-обладнання CHIMA у ваших бізнес-сферах, де немає дилерів чи дилерів CHIMA.


Сервісне обслуговування

CHIMA Technologies обслуговує все мережеве та VoIP-обладнання, яке ми продаємо через нашу повну команду продажів. У гарантійний термін (Один рік) ми пропонуємо безкоштовний ремонтний ремонт та безкоштовну зміну деталей кожному, хто придбав нашу продукцію. Поза гарантійним терміном ми пропонуємо послуги з ремонту та зміни деталей. Якщо ви придбали товари CHIMA, і якщо вам потрібна наша сервісна підтримка, ви можете надіслати нам електронний лист на support@chimacn.com або заповнити форму нижче та подати його нам. Наш сервісний агент відповість вам протягом 24 годин.