BBWF 2018

- Dec 05, 2019-

Всесвітній форум широкосмугового зв’язку (BBWF 2018) був успішно завершений 25 жовтня 2018 року в Берліні Messe. На цій виставці ми успішно показали наші рішення FTTx, PON + 5G WIFI та PON + CATV, надаючи абонентам терміналу високошвидкісний Інтернет, HD VOD, голосові послуги та інші послуги.

Під час цієї виставки CHIMA показала новий високоякісний 1U GPON OLT, компактний 1U EPON OLT, та нещодавно розроблену продукцію 5G WIFI ONU та HGU. Наша продукція привернула відвідувачів великою увагою та інтересом та задовольнила запити клієнтів на європейському ринку. На цій виставці люди всередині та за її межами здійснювали активний та глибокий обмін та зіткнення ідей, брали участь у будівництві радіо- та телемережі та постійно сприяли розвитку технологій інформаційної індустрії.

BBWF1

Нові продукти 5G WIFI:

5G WIFI серії ONU включає 4GE + 2FXS + 5G AC WIFI (одно / двосмуговий), 1GE + 3FE + 2FXS + 5G WIFI та інші комбіновані продукти. Ця серія ONU підтримує двосмуговий WIFI з частотою 2,4 ГГц і 5 ГГц, максимальна пропускна здатність WIFI може досягати 1200 Мбіт / с. Ми надаємо налаштування апаратного та програмного забезпечення для задоволення різних потреб ринку.

7758VACG4 2 Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації: www.chima.ind.br