Futurecom 2018

- Dec 05, 2019-

Виставка Futurecom 2018 була успішно завершена 18 жовтня 2018 року в Сан-Паулу Експо. На цій виставці ми демонстрували рішення FTTx, PON + CATV та PON + VOIP тощо. Забезпечення високошвидкісного Інтернету, HD VOD, голосових послуг та чудової продуктивності подвійного режиму, високо сумісних як з EPON, так і з GPON до терміналу передплатники.

Під час цієї виставки CHIMA показала нову серію продуктів ONU та HGU, яка може бути дуже сумісною як з EPON, так і з GPON Solution, а також з повною серією PON + VOIP, PON + CATV ONU. Наша продукція отримала велику увагу та зацікавленість клієнтів, може задовольнити різні вимоги клієнтів. Ми зустрічалися з багатьма людьми всередині та поза мережею мережі доступу, спілкувались ідеями між собою, брали участь у побудові радіо- та телемережі, сприяли розвитку технологій інформаційної індустрії разом завдяки цій можливості. Futurecom

Продукти серії PON + VOIP:
Голосова серія ONU включає 4GE + 2FXS + WIFI (одиночний / дводіапазонний), 1GE + 3FE + 2FXS + WIFI, 1GE + 1FE + 1FXS + WIFI, 4GE + 2FXS + WIFI + CATV та інші комбіновані продукти, а також забезпечує налаштування обладнання та програмного забезпечення. щоб задовольнити різні вимоги різних клієнтів.

SGN8668MVWG4 5DB

Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації: www.chima.ind.br