SVIAZ ІКТ 2018

- Dec 05, 2019-

SVIAZ ICT - найпрофесійніша та найбільша виставка комунікацій та інформаційних технологій в регіоні СНД Росії. 30 квітня 2018 року в Москві було успішно завершено 30-й SVIAZ ICT 2018. CHIMA брала участь у цій виставці та демонструвала рішення FTTx, PON + CATV та PON + VOIP тощо. Забезпечуючи високошвидкісний Інтернет, HD VOD, голосові послуги та відмінні подвійні режими роботи, дуже сумісні з EPON та GPON для абонентам терміналу.

На цій виставці ми показали нову серію продуктів ONU та HGU, яка може бути дуже сумісною як з рішеннями EPON, так і з GPON, а також з новими компактними продуктами 1U GPON OLT високої щільності 1U GPON OLT. Наші повні серії продуктів отримали велику увагу та зацікавленість клієнтів, могли задовольнити різні типи потреб клієнтів. Ми познайомилися з багатьма замовниками та поспілкувались з нашими ідеями індустрії мереж доступу, брали участь у будівництві радіо- та телемережі, сприяли розвитку технологій інформаційної індустрії разом у рамках цієї виставки.

SVIAZ ІКТ

Продукти серії OLT:
Продукт серії OLT включає 2 порти, 4 порти, 8 портів, 16 портів EPON OLT і 8 портів, 16 портів GPON OLT тощо. Деякі наші моделі OLT поставляються з NMS для налаштування та управління, а деякі - з покращеними функціями перемикання рівня 2. . Наша повна серія продуктів OLT може задовольнити різні потреби різних ринків.

SGT8016B 16 порт

Будь ласка, відвідайте наш веб-сайт, щоб побачити більш детальну інформацію про наші продукти ONU та OLT: www.chima.ind.br