Партнерство CHIMA ITSP

Як розробник і виробник терміналу VoIP, CHIMA працює з світовими ІПС, щоб запропонувати VoIP послуги своїм клієнтам. Ми перераховувати autherized і рекомендовані ІПС на нашому сайті для наших клієнтів, щоб вибрати. Перш ніж перерахувати партнера ITSP на нашому сайті, ми тестувати наші VoIP-пристрої за допомогою сервісної платформи ITSP. Термінали Puchasing VoIP та VoIP-тарифи від CHIMA, а також для придбання ставок VoIP у партнера CHIMA ITSP, ви будете користуватися знижками як в терміналах, так і в тарифах.

Партнер агента по всьому світу

Щоб запропонувати клієнтам CHIMA місцеву зручність, CHIMA продовжує шукати партнерів по всьому світу. Станьте агентом CHIMA, ви будете представляти CHIMA для цілої лінійки продуктів CHIMA у вашій місцевості.

Світові дистриб'ютори, дилери, торговельні посередники

Щоб увірватися на більш нові світові ринки VoIP & Networking, а також отримати більше частки ринку, CHIMA працює з світовими дистриб'юторами, дилерами та торговельними посередниками, щоб надати клієнтам локальну зручність. Ми надаємо найбільший маржинальний простір, і пропонуємо найкращу підтримку для наших дистриб'юторів і дилерів, торговельних посередників. Ми не будемо перераховувати їх на нашому сайті з метою конфіденційності. Однак всі запити, отримані з їх місцевих районів, будуть направі їм, і всіх клієнтів з їхнього району буде запропоновано зв'язатися з ними безпосередньо.

Партнери ланцюга поставок CHIMA

Як мануфактуер і розробник voIP і мережевого обладнання, Stephen Technologies закуповує деталі та комплектуючі. Ми не торгова компанія. Для забезпечення контролю якості, часу доставки та підтримки після продажу ми працюємо зі стабільними постачальниками.

Chima Доставка Партнери

Стівен Технології не є торговою компанією. Щоб запропонувати нашим клієнтам найнижчу вартість доставки, і запропонувати нашим клієнтам найбезпечніший транспорт, ми працюємо зі стабільними партнерами по судноплавству.